Autostrada – bezpieczenstwo jazdy

Autostrada - bezpieczenstwo jazdy Dzisiaj mój brat mieszka około jednej ósmej mili od starego domostwa w swoim własnym „Ranczo”.

W 2003 roku, byłem w rzeczywistości w stanie wrócić do „Ranczo” ponad pięćdziesiąt lat później żyć z moim osiemdziesiąt osiem lat stara ciotka Bebe. Ona odziedziczyła jej rodziców stare gospodarstwo i przeniósł się tam po jej odejściu z nauczaniem.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] To dzięki tu wracać, że udało mi się znaleźć moje korzenie i przypomniał, że nieskomplikowane, proste dzieciństwa, że ??nie doświadczył tak wiele lat temu.

Myślę, że jeśli uda nam się wrócić do bardzo starych miejscach, które przekazały nam miłe wspomnienia z dzieciństwa, możemy stwierdzić, że „specjalne souvenir” do podjęcia z nami na naszej [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] drodze. Moje szczególne pamiątką jest to, że od tego czasu wraca tam, byłem inspiracją do napisania opowiadania. Kiedy odkrywamy nasze korzenie, będziemy mieli skrzydeł!

Koniec

Zacząłem pisać po życia z moim starszych ciotki i słuchanie jej wspaniałe historie rodzinne. Kiedy już się zaczęło, nie mogłem się powstrzymać, a teraz pracuję nad książką opowiadań, które są historycznie dokładne, unikalne i malownicze historie Texas pionierów.

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu