Autostrady w Chinach

przez | 19 października 2015

Autostrady w Chinach

Później, gdy deszcz przestał padać, a na noc rósł nadal, że porywisty głosy pochodzące z jadalni przekształcony miękkich, stłumionych rozmów o rodzinie odwiedzają. Babcia uczyła moją matkę jak szydełkować podniesione róże na kocu babcia kwadratowy podobnie jak moje ciotki miał na swoim starym łóżku. Później było poznanie koc byłoby dla mnie!https://www.gwtrans.pl/ Wszystko było dobrze w domu moich dziadków.

Dywaniki Rag, pudełka guzików i Marbles dziadka

Babcia miała dar tworzenia czegoś z niczego, albo bardzo niewiele. Była bardzo pomysłowe i zawsze spuszczała igieł szydełka i pudełko do szycia w pobliżu jej bujanym fotelu. W swoim wolnym czasie, jak artysta z jej pełną paletę farb, że wykonane od podstaw kilkudziesięciu pięknych dywanów rag na stare, zużyte ubrania rodziny.

Moje bose stopy były nigdy nie zimno w domu, bo pokryły wszystkie jej podłóg drewnianych kolorowe, plecione, dyskietki tie szmaciane dywaniki. Podczas pracy lub koszula sukienka stała się bezużyteczna, wzięła duże nożyczki do szycia i podarte szaty na tysiące równie mierzona wstążkami. Korzystanie z niej żelazo, przycisnęła je do taśmy tendencyjne i używając jej igły szydełka jako haczyk, ona związana ściereczkę do nieograniczonych, kolorowe, ręcznie robione dywany dyskietek tie rag.

Mój brat godzinami gra z dzieciństwa marmurów dziadka, który miał toted około od swego dzieciństwa. Byłem zafascynowany babci fantazyjne przycisk pudełko i wszystkie przyciski, które zostały umieszczone w nim, gdy odzież musiała być przekształcona w dywan. I zorganizowane i kolorami je, grając przez kilka godzin ze swoim dużym polu przycisku. Miała najbardziej interesujących i unikalnych przyciski, jaką kiedykolwiek widziałem.

Babka Beatrice wyprzedzał swoje czasy z recyklingu. Dała jej dyskietek tie szmaciane dywaniki przyjaciołom i tych "w potrzebie dywan." Raz zrobiła długi, wąski krawat, białą dyskietek szmacianą dywan, który płynął korytarzem opakowania z folii Łódź jej ulubionej siostrzenicy, korytarz Jane McCabe, w swoim pięknym domu w północnej części miasta San Antonio.

- autor artykułu