Droga kolejowa - charakterystyka

Droga kolejowa - charakterystyka

Częścią problemu jest to, że stały się bardzo niecierpliwy dla wyników i myślę, że to może być przypisane do naszej technologii. Na przykład, możemy teraz oczekiwać informacje w zasięgu ręki, komunikacją, szybkie obroty w medycynie itp Zamiast cierpliwie czekać na wyniki, teraz chcą natychmiastowej gratyfikacji. W związku z tym działania takie jak planowanie postrzegane są jako zakłócenia dla uzyskania zadanie.

Istnieją, oczywiście, wiele dostępnych narzędzi do planowania,

* Kalendarze - przypominają nam o ważnych terminach. Choć istnieje wiele odmian w formie papierowej i zautomatyzowane komputerów i telefonów komórkowych, jest to interesujące zobaczyć, jak niewiele osób rzeczywiście z nich korzystać.

* Statystyki i analizy trendów - która jest aktywnie wykorzystywana w biznesie, aby śledzić aktywność historyczną, i mam nadzieję, do projektu kierunek firmy. Być może najbardziej znany podmiot do korzystania z tych narzędzi w Biurze US of the Census który wytwarza pewne dość ciekawe występy, które są często pomijane przez ogół ludności.

* Dokumentacja - Przy budowie nowych produktów lub innych ważnych struktur, zestaw plany są wymagane do działania jako mapę drogową w trakcie budowy. Bez takich planów, budowy lub produkcji nie mogą być skutecznie realizowane lub zarządzany. Tak samo jest w dziedzinie systemów informatycznych, bez dobrze przemyślany zestaw uprzednia (diagramów i innych technik graficznych), nie można zamontować system niezależnie od tego, jak dobrze można zaprogramować. Istnieją również techniki Projektowanie jak Gantta Wykresy, PERT, CPM i wyrażania zaplanowanych zależności pracę, harmonogramy i relacje precedensu.

* Narzędzia do modelowania priorytet - do śledzenia celów w kolejności priorytetowej. Jest to także określane jako "do list" lub "punch listy".

- autor artykułu