Drogi - rodzaje

Drogi - rodzaje My do zdrowia po urazie rdzenia kręgowego poszła daleko poza przewidywania lub oczekiwania. Czemu? W jaki sposób? Jest to element w odpowiedzi na te pytania, które uznaję jest poza wyjaśnienia. Ale nie jest częścią "cudowne", które mogą być zbadane. Patrząc wstecz na moje odzysku teraz mogę wskazać pewne czynniki, które odegrały znaczącą rolę. Niektóre z tych czynników mogę mówić jako lekarza, niektórzy jako sportowiec, niektórzy jako urazie rdzenia kręgowego rozbitka, a wszystkim jako człowieka.

Healing, który jest uważany za "cudowne" jest tym, co przekształca warunek do jego możliwości najwyższy potencjał .. Tutaj będę dzielić trzy zasady, które pomogą doprowadzić do uzdrowienia transformacyjnej. Idee te są przeznaczone dla osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego lub dowolnego rodzaju choroba przewlekła, a dla każdego, kto chce podnieść swój poziom samopoczucia.

1. Prawdziwa zdrowia osiąga się poprzez integrację. Nie możemy skupić się tylko na ciele i leczeniu objawów fizycznych, jeżeli chcemy włączyć wszystkie możliwe uzdrawiającej dostępne. Uzdrowienie przychodzi przez trzy odrębne i wzajemnie powiązanych zębach nauki, Jaźni i Duszy. Gdy weźmiemy najlepszy Nauki i połączyć je z wrodzonej sile i zdolności lecznicze jaźni i duszy, możemy dopasować się do naszej strony w Współtworzenie cudów.

Przykłady Science: włączenie leków konwencjonalnych i uzupełniających; zbiorów własnych komórek macierzystych, zdrowa zbilansowana dieta, suplementy jakości i ćwiczenia.

Przykłady samodzielne: kultywowanie postaw determinacji, ostrość, zaufanie, self-zaufania i intuicji, poszukiwanie i kreowanie pozytywnego systemów wsparcia, z prośbą o pomoc, gdy są potrzebne, angażując się w działalność przyjemne, śmiejąc się częściej i coraz własne największym zwolennikiem.

Przykłady duszy uprawiający cechy takie jak optymizm, pokory, wdzięczności, nadziei, uważności i hojności, będąc usług i wzmacniania wewnętrznego umiejscowienia kontroli.

- autor artykułu