Parametry technicze autostrady

Parametry technicze autostrady Niezależnie od tego, intencją jest, aby ludzie świadomi swoich celów i priorytetów, zapewniając pracownikom osiąganie odpowiednich czynności w odpowiedniej kolejności.

WNIOSEK

Jeśli nie rozumie lub nie doceniają potrzebę czegoś, mamy tendencję, aby tego uniknąć, ale to nie jest usprawiedliwieniem tutaj. Wszyscy mają przynajmniej podstawową ideę co proste planowanie może dla nas zrobić, po prostu reagują na to robić.

Nie udaje nam w planowaniu nie dlatego, że brakuje odpowiednich narzędzi, istnieje całkiem sporo z nich dla nas dostępne, ale po prostu dlatego, że brak dyscypliny lub pragnienie, aby to zrobić. Raczej wolimy poczekać do klęski żywiołowej, dzięki czemu możemy obwiniać innych za nasze problemy i nadzieje mogą ratować nas.

Podobnie jak to, czy nie, planowanie reprezentuje pracę. Jest też coś, wielu z nas nie są wymuszane robić, niezależnie od tego, jakie to proste do wykonania. Możemy zracjonalizować, dlaczego nie planujemy wszystkim chcemy, ale w końcu, to ze względu na jedno, jasne i proste: jesteśmy leniwi.

Jeśli chcieliby Państwo omówić to ze mną bardziej szczegółowo, prosimy wysłać do mnie e-mail na timb001@phmainstreet.com

Tim Bryce jest pisarzem i zarządzanie konsultant w mieście Palm Harbor na Florydzie. http://www.phmainstreet.com/timbryce.htm

On można się kontaktować pod adresem: timb001@phmainstreet.com

- autor artykułu