Liczba autostrad na swiecie

Liczba autostrad na swiecie Jest to trudne do osiągnięcia równowagi i często konsultanci są po prostu zbyt rozproszeni.

Ale Niezależny Konsultant Komputer pracuje pod Managed Service tylko model musi utrzymać bardzo małą bazę klientów, aby utrzymać rentowność. W rzeczywistości, mam sprawdzony raz po raz, jak jeden konsultant komputer może generować dochód w pełnym wymiarze godzin, przy jednoczesnym wspieraniu tylko 4 małych klientów biznesowych i pracy całkowitą średnio około 10 godzin tygodniowo, z których duża część jest wykonywana zdalnie.

Ponieważ jako niezależny konsultant Computer teraz trzeba tylko kilku klientów, aby rozwijać się jako pomyślne, a można utrzymać tych klientów na taki elastyczny harmonogram, to bardzo proste, aby zapewnić poziom zaangażowania i uwagi swoim klientom, że większa konkurencja po prostu nie może się równać.

Można podejść do potencjalnego nowego klienta i państwa "Obecnie prowadzi bazę kliencką" (liczba) "klientów, z których każdy będzie zadowolony, aby zapewnić świecące zalecenia. Nigdy utrzymać bazę dłużej niż (liczba ) klienci w dowolnym momencie, tak że mogę mieć pewność, aby dać każdemu i każdy z moich lojalnych klientów poziom zaangażowania i uwagi na to zasługują. "

Można łatwo pokazać, że można zapewnić ten sam poziom monitorowania i zdalnego wsparcia, że ??każdy duży operator może zaoferować. Ale to jest ten poziom spersonalizowanego wsparcia, że ??właściciel małej firmy pragnie, i wiedząc, że będą one miały eksperta ją wspierać osoby, która jest dla nich dedykowany jest tym, co pozwoli Ci zdobyć kontrakty i pokonać swoich konkurentów za każdym razem.

- autor artykułu