Polskie autostrady

Polskie autostrady

6 rzeczy, których nie potrzebujesz, nie dostaniesz (i nigdy nie płacić za) jeśli zatrudnić Virtual Copywriter

Zacznę od wyjaśnienia, co to jest wirtualny copywriter.

Wirtualna copywriter tworzy materiały marketingowe dla Twojej firmy ze zdalnej lokalizacji. Wirtualne copywriterów elektronicznie przesyłać pliki i komunikować się przez telefon i e-mail. Kiedy trzeba natychmiast kopiować, wszystko co musisz zrobić, to poprosić wirtualny copywriter, a będzie wam dane.

Wiele firm wciąż boi się, że skok w 21 wieku i outsourcingu wirtualnego copywriter do obsługi tych żmudnych i czasochłonnych zadań pisania. Co boją się, że nie jestem do końca pewien.

Czy to, że pisarz nie będzie tam, aby uczestniczyć w spotkaniach towarowych? Nic szybki update przez telefon nie może rozwiązać. (Nie są najbardziej spotkania 20% wymiany istotne informacje, a 80% "ekstra" tak?)

Czy brak "w gabinecie twórczej chemii", która ich niepokoi? Jeśli chemia była tak ważna dla dobrego pisania, istniejące prawnikami byłoby wprowadzenie pióro lub powiem palce do klawiatury w tym samym momencie. Ale zamiast ... czytasz ten artykuł i poważnie rozważa, jak copywriter może mieć swój marketing na wyższy poziom. Tak, że będziesz zaskoczony, jak wiele wirtualnych copywriterów może korby słowo magiczne przy minimalnej interwencji w-personel.

Wirtualna copywriter to dżin do obrotu; pojawia się ona, gdy jej potrzebujesz, i znika, gdy nie masz. Dzięki wirtualnym copywriter, ilość godzin lub projektów rezerwacji jest całkowicie w kontroli. Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba ci copywriter lub odwrotnie, można zerwać więzy w dowolnym momencie, a każdy będzie odzyskać dość szybko. Nie można pokonać tę zależność wygody, zaprojektowany aby dać Ci wszystko, czego potrzebujesz, a żaden z tego, czego nie potrzebujesz.

- autor artykułu