Droga twarda - charakterystyka

Droga twarda - charakterystyka

Postawiliśmy cele i przenieść do nich. Mamy przewartościowania naszych celów, zmień je w razie potrzeby i ćwicz. Proponuję projektowania regularne praktyki do ćwiczeń, dla relaksu, dla samooceny poprzez księgowanie lub poradnictwo dla zabawy i po prostu cieszyć się życiem. Klucze do uprawiania zdrowych nawyków to: uświadomienie sobie, co trzeba i gdzie jesteś z równowagi, angażowanie się w szczerej oceny, wyznaczania celów, które mogą być zrealizowane poprzez małe kroki, a podejmowanie działań przez świadomych wyborów.

Czy w obliczu poważnej choroby, uszkodzenie rdzenia kręgowego, ból przewlekły lub po prostu pragnąc stworzyć zdrowsze, bardziej zrównoważone życie, ważne jest, aby zrozumieć, że każdy dzień to nowa okazja, aby ponownie rozpocząć, do dokonywania nowych wyborów i zaangażować wrodzone, głębokie moce uzdrawiania transformacyjnej.

Scott Spann, M. D., certyfikowany przez komisję ortopeda, były światowej klasy sportowiec i odzyskiwane sparaliżowany, jest innowatorem w światach chirurgii kręgosłupa i klinicznego zastosowania komórek macierzystych i zwolennik dla wdrożenia zintegrowanych rozwiązań zdrowotnych. Dr Spann jest członkiem wielu organizacji medycznych, wprowadzić Diplomate of American Board of chirurgii ortopedycznej (poświadczający ciało ortopedów w Stanach Zjednoczonych) i przewodniczący chirurgii kręgosłupa w Westlake Hospital w Austin w Teksasie.

Konsultant i instruktorem dla kilku firm wyrobów medycznych, dr Spann jest częścią wielu zespołów projektowych produktów dla implantów kręgosłupa i posiada więcej niż kilkanaście patentów na produkty i zabiegach ortopedycznych.

Zawsze wpychać możliwości, wczesne badania Scott SPANN doprowadziły go stać się jednym z pierwszych podmiotów przyjmujących na świecie do zastosowania autologicznego (dla dorosłych) komórek macierzystych w warunkach klinicznych.

Pływak mistrzostwa podczas swoich lat na Uniwersytecie Auburn i University of Texas, dr Spann złamał pięć rekordów świata, w tym jeden z Mark Spitz ", a oczekiwano aby zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych przed bojkotu igrzysk w Moskwie. Aktywna absolwentem Uniwersytetu w Teksasie, został wprowadzony do UT Sław w 1999 roku.

W 2005 roku Scott Spann doznał urazu rdzenia kręgowego, że zostawiła go sparaliżowany. Kucie swoją "cudowną" odzysk był w stanie powrócić do swojej roli jako chirurg w ciągu czterech miesięcy. Było to doświadczenie, które uczyniła go do kolejnego etapu swojego życia, jako adwokat dla zintegrowanej opieki zdrowotnej, wykorzystanie komórek macierzystych i ruch w kierunku nowej wizji holistyczne wellness.

- autor artykułu