Co czeka Twoj samochod na polnej drodze

Co czeka Twoj samochod na polnej drodze

Pięć lat temu znalazłem się r twarzą na asfalcie w Austin Highway 360, po kolizji z zaparkowanym SUV podczas jazdy na rowerze. Protokoły następujące moim wypadku ciągnęły się jak godziny, wypełniając mój umysł z każdego możliwego wyniku, większość z nich przerażająca. Jako ortopeda, wiem, urazy rdzenia kręgowego, a ja wiedziałem, że jestem w tarapatach.

Jeden tydzień i jeden gwałtowne chirurgii później, w której moja szyja połączono zarówno z przodu iz tyłu oraz przeszczepy kostne z mojego biodra zostały wprowadzone, aby pomóc ustabilizować moje kręgi szyjne, zadzwoniłem żonę ze szpitala i powiedział jej, żeby mnie tam, bo mogę "zapach śmierci na mnie." Wróciłem do domu i skierował własną przebieg leczenia - terapii fizycznej w połączeniu z dwóch form, co uważa się za "alternatywne terapie" w większości konwencjonalnych koła: myofascial uwolnienia i terapii czaszkowo-krzyżowej. Dla czterech do sześciu godzin dziennie pracowałam, opierając się na swoich doświadczeniach jako światowej klasy konkurencyjnej pływak, moim ustalonej natury i moim kwestionowanego ale nienaruszonej wiary, jak również wsparcie rodziny i przyjaciół.

Cztery miesiące po moim wypadku i ponownym wejściu na salę operacyjną - jako asystent chirurga i rozpoczął długą drogę z powrotem do mojego życia.

Prawdę mówiąc, moje życie nigdy nie będzie takie samo. Jestem przeżył poważny uraz rdzenia kręgowego, i jako takie, nadal borykają się z nawracającymi bólami, klonus, kwestii temperatury ciała i wielu innych warunków wspólnych urazów rdzenia kręgowego.

Ale moje życie zmieniło się w inny sposób, jak również. Moja urazie rdzenia kręgowego okazał się być jednym z największych wszystkich moich nauczycieli. Kółko mojego zdrowienia zostały określane jako "cudowne", i choć nie mogę się nie zgodzić, co dokładnie to oznacza to coś dałem poważnego zastanowienia.

- autor artykułu