Autostrada latem - komfort jazdy

Autostrada latem - komfort jazdy

Czas minął. Mój telefon był martwy. Moja poczta była pusta. I chafed zadzwonić zasobów ludzkich, aby dowiedzieć się, czy oni również otrzymali swoje CV, ledwo trzymając się z powrotem przerzucanie otwartych mój telefon. Drobnym drukiem na ogłoszenie: "Brak połączenia telefoniczne proszę" czuję kagańców - nie szansę.

Co się stało? Zadałem sobie w kółko. Miałem żadnej odpowiedzi; nawet nie ma pojęcia.

Pomijane POZYCJA w torbie ZGŁOSZENIA

Trudno patrzeć na swoje "martwym punkcie". Po tym wszystkim, to co to jest "ślepa plamka" ... jest to miejsce, gdzie nie widać ... miejsce, gdzie nie spojrzeć, i nigdy nie rozważyć patrząc. W moim przypadku, a także w przypadku wielu osób poszukujących pracy, w "martwym punkcie" jest list motywacyjny.

Przygotowując pakiet aplikacji wysłaliśmy się do pracodawców, większość z nas spędza najmniejszą ilość czasu na okładce pisma. Często traktujemy je jako bardziej lub mniej formalności .. . swego rodzaju "window dressing" do CV. Ale w rzeczywistości jest to pierwsza rzecz, osoba Zasoby ludzkie widzi ... i tworzy pierwsze wrażenie o tobie.

Jeśli jest to dla pieszych, jeśli jest to nudne, a co ważniejsze ...

Jeśli to nie wykazuje przydatność do pracy się ubiegamy, staniesz się bardzo dobrą szansę o swoje CV rzucił nawet bez badana. Jest to szczególnie prawdziwe w tym rynku pracy, gdzie WP ma stosy CV na biurku dla każdej pozycji otwartej.

Chwycić uwagę i być istotne

Jest to trudny rynek pracy. Jeśli jesteś bez pracy, albo że twoja praca jest "na linii" i zostały aktualizując swoje CV na wszelki wypadek, jesteś mądry, aby uświadomić sobie, że istnieją dziesiątki tysięcy osób poszukujących pracy, jak ty tam, wiele z nich z szkolnictwo wyższe i większe doświadczenie.

Konkurencja jest ostra. biurko WP ma być łączony z CV, a ona jest zmaganiem się nimi jeden po drugim, patrząc najpierw na liście przewodnim każdego.

- autor artykułu