Gdzie dojedziemy autostrada

Gdzie dojedziemy autostrada

Po pracy przez kilka dni tworząc swoje CV, będę starannie wykonane historię zatrudnienia z myślą o przyciągające uwagę mojego przyszłego pracodawcy, co (mam nadzieję) będzie spektakularne osiągnięcia. Poszedłem nad nim wielokrotnie, szukając ortograficzny i literówki, starając się znaleźć miejsca, gdzie mogę "rzeczy słowo" lepiej.

Wreszcie, po dwóch tygodniach, był gotowy. Wysłałem go do drukarek mieć to profesjonalnie wydrukowane na najlepszej dostępnej zapas papieru. Kiedy wrócił, postanowiłem to było piękne w każdym calu. To był gotowy, i byłem gotowy do pracy.

I pognał list motywacyjny: "Szanowni Państwo, Z zainteresowaniem przeczytałem swoim miejscem pracy, a jak widać z mojego załączonym CV ..."

Ostrożnie dodaje cały pakiet do drogiego biznesu koperty adresowane go i wysłał je.

Co słyszysz BACK

Kilka lat temu pracodawca wyśle ??Państwo odrzuca nas, jeśli on / ona nie byli zainteresowani (lub pod wrażeniem) ze swoim CV. Wiele razy już jednak nie otrzymasz odpowiedzi w ogóle.

W moim przypadku nie otrzymasz odpowiedzi. Usłyszałem coś, co zabrzmiało jak ziewać, a następnie przez marszczenie, rozdrabniania papieru hałasu sprawia, kiedy to został watowe i wrzucony do kosza. To było po ogłuszającym ciszy bez dalszej reakcji.

CO SIĘ STAŁO?

Po raz kolejny zostałem gospodarstwa pusty worek zastanawiając się, co poszło nie tak.

Spędziłam dużo czasu na moje CV i poszli każdy przepis w książce. Bym podkreślić swoje osiągnięcia; Chciałbym wyraźnie widać, linia po linii, mojego doświadczenia i wykształcenia; Chciałbym umieścić go na najwyższym poziomie, profesjonalny papier; Byłem pełen szacunku i pewny siebie.

I zebrał kwalifikacje do tej pracy, czuł em, a powinien mieć przynajmniej zdobyć coś w zamian, jeśli było to tylko pismo odrzucić.

- autor artykułu