Droga kolowa - charakterystyka

Droga kolowa - charakterystyka

2. Układ nerwowy jest szosa życia. Jest ona odpowiedzialna za utrzymanie i regulowanie naszych najbardziej automatyczne systemy, takie, które by nas żywcem. Zarządza stresu i relaksacji reakcję organizmu, co czyni go wielkim Wyważarka naszego systemu wewnętrznego. Autonomiczny układ nerwowy oferuje nam jeden z najbardziej bezpośrednich przykładów potrzebę równowagi w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zdrowy układ nerwowy utrzymać nasze ciało w stan homeostazy. Zdrowy styl życia starają się zrobić to samo dla wszystkich części naszego bytu i naszego życia - fizycznych, psychicznych, emocjonalnych i duchowych.

Gdyby można było mówić układ nerwowy powie nam, że w dzisiejszych czasach stres jest wygraną nad relaksu. Nasza walka lub ucieczka odpowiedź - odpowiedź organizmu na stres - jest nadbieg większość czasu. Więc co nam potrzeba? Aby zacząć świadomie równoważenia naszymi doświadczeniami. Aby wziąć jak najwięcej czasu na spowolnienie, jak robimy dla revving , uczyć się praktyki za aktywowanie części układu nerwowego odpowiedzialnego za reakcję relaksacyjną - układu przywspółczulnego.

Przykłady: głębokie oddychanie z naciskiem na powolnych, długich wydycha, ćwiczenia ciała i umysłu, takich jak joga i tai chi, terapii, takich jak masaż, CranioSacral i akupunktury.

3. Jeśli chodzi o przekształcenie naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, praktyka nie czyni doskonały. To prowadzi do postępu. Kiedy podejmujemy zobowiązanie się obudzić i uczestniczenia w tworzeniu cudów w naszym codziennym życiu, czynimy obietnicy praktykowania zasad zintegrowanego samoopieki. Praktykowanie oznacza wzięcie udziału w, uczenie się i postępuje w naszym tempie. Oznacza to, rozumiejąc, że doskonałość nie jest celem; Raczej staramy się dopasować się do głębszego procesu uzdrawiania, który przychodzi razem jak będziemy się małe i stabilne kroki.

- autor artykułu